Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 07/11/2016

Budowa przewagi konkurencyjnej kujawsko - pomorskich przedsiębiorstw. Realizacja projektu

Kujawsko - Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy w partnerstwie ze Związkiem Rzemiosła Polskiego oraz firmą Project Hub Sp. z o. o, rozpoczęła realizację projektu pn. "Budowa przewagi konkurencyjnej kujawsko - pomorskich mikro i małych przedsiębiorstw poprzez współpracę z partnerami społecznymi".

Celem projektu jest zwiększenie liczby przedsiębiorstw w MŚP korzystających ze wsparcia partnerów społecznych o 30 mikroprzedsiębiorstw i 10 małych przedsiębiorstw działających w województwie kujawsko - Pomorskim poprzez wsparcie doradcze i opracowanie planów rozwojowych dla tychże przedsiębiorstw do 31.12.2017 r.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.2 Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018